Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.
Wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka oraz Karty Młodego Warszawiaka otrzymają u Nas 10% zniżkę na zabiegi.

SZKOLENIA

szkolenia picInstytut Kosmetologii Stosowanej prowadzi szkolenia specjalistyczne skierowane do branży kosmetycznej. W ofercie znajdą Państwo szkolenia otwarte, wykłady oraz warsztaty z zakresu testów konserwacji, bezpieczeństwa mikrobiologicznego i oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, a także dobrej praktyki produkcyjnej w przemyśle kosmetycznym.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu?
Uczestnictwo w organizowanych przez nas szkoleniach to przede wszystkim szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie aktualnych wymagań prawnych obowiązujących w różnych obszarach przemysłu kosmetycznego.

Przekazywana w trakcie szkolenia wiedza przydatna jest głównie dla osób z sektora kosmetycznego chcących podnieść swoje kompetencje zawodowe: osób zajmujących się kontrolą jakości, przygotowaniem dossier dla kosmetyków i oceną bezpieczeństwa, technologów, pracowników działów produkcji i laboratoriów, kadry odpowiedzialnej za bezpieczeństwo produkowanych wyrobów, a także osób zarządzających oraz pracowników działów prawnych.

Misją naszej firmy jest dbanie o dobro naszych klientów poprzez organizację szkoleń na najwyższym poziomie.

Gdzie się odbywają?
Wykłady i warsztaty szkoleniowe organizowane są w salach zapewniających uczestnikom wygodne warunki do zdobywania wiedzy. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej siedzibie na warszawskiej Starówce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

B1
b2
b3
b4
5b
6b