Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.
Wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka oraz Karty Młodego Warszawiaka otrzymają u Nas 10% zniżkę na zabiegi.

O NAS

o nas2Instytut Kosmetologii Stosowanej Sp. z o. o. bazuje na 14 letnim doświadczeniu Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Oferujemy usługi z zakresu doradztwa naukowego i biznesowego, recepturowania produktów kosmetycznych, oceny skuteczności działania oraz opracowania i wdrożenia metod kontroli analitycznej. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia wybitnych specjalistów w dziedzinach takich jak chemia kosmetyczna, kosmetologia, medycyna, farmakologia, zapewniając usługi o najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma placówkami naukowymi, firmami i producentami kosmetyków w Polsce i za granicą. Instytut należy do Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Instytut Kosmetologii Stosowanej zajmuje się badaniami kosmetyków, chemii gospodarczej jak i suplementów diety pod kątem aparaturowym, dermatologicznym, aplikacyjnym, fizyko-chemicznym oraz oceny bezpieczeństwa.

Przygotowujemy dokumentację zgodną w aktualnymi regulacjami prawnymi. Wszystkie badania wykonywane są zgodnie z Ustawą o Kosmetykach z dnia 30 marca 2001 r. (Dz. U. Nr 42, poz.473 z późn.zm) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącego produktów kosmetycznych (Dz. Urz. UE L 342 z 22.12.2009).

Dysponujemy innowacyjną aparaturą badawczą firmy Courage&Khazaka oraz Skin-Visiometer® SV 600 Fire Wire - do pomiarów nawilżenia, natłuszczenia, jędrności skóry, szorstkości naskórka, głębokości zmarszczek.