Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.
Wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka oraz Karty Młodego Warszawiaka otrzymają u Nas 10% zniżkę na zabiegi.

AKTUALNOŚCI

Zawodowy Specjalistyczny Kurs Podologiczny kierowany jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu podologii (podstawowy zabieg podologiczny) oraz chcących poznać wszystkie dostępne techniki na rynku podologicznym.


Pierwszy kurs w Polsce przygotowujący do pracy w gabinecie w pełnym zakresie, oparty na wiedzy akademickiej i ogromnym doświadczeniu zawodowym.


Szkolenie przygotowuje do pracy z pacjentem od niemowlęcia do późnej starości ( małe dzieci, diabetycy, kobiety ciężarne i matki karmiące, osoby z chorobami reumatycznymi i niewydolnością krążenia, chorobami skóry, seniorzy).Skupiamy się na skutecznych, często niekonwencjonalnych metodach dających znakomite wyniki. Kiedy stosować poznane techniki a w jakich przypadkach są one nieskuteczne.


Na podstawie wieloletnich badań jesteśmy w stanie określić wady i zalety poszczególnych metod wykorzystywanych w pracy podologa.


Nie podajemy suchych faktów tylko rzeczywiste przypadki występujące w polskich gabinetach podologicznych.
Przygotowujemy również z zakresu zarządzania gabinetem podologicznym, np., jakie kryteria brać pod uwagę przy ustalaniu cen, jakich technik użyć, aby pozyskać jak największą ilość pacjentów, czego nie robić, aby nie tracić cennego czasu i pieniędzy.

Zapraszamy