Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.
Wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka oraz Karty Młodego Warszawiaka otrzymają u Nas 10% zniżkę na zabiegi.

AKTUALNOŚCI

Nie tylko w obuwiu sportowym znajduje się ogromna ilość potu i bakterii. Niestety dotyczy to również butów noszonych przez nas codziennie.

Na stopach znajdują się gruczoły ekrynowe, które wydzielają bezwonny i bezbarwny pot. Niestety w niesprzyjających okolicznościach, takich jak różne stany chorobowe, specyficzna dieta, ale również podczas uprawiania sportu, czy niewłaściwym doborze obuwia, pod wpływem działania bakterii nasz pot wydziela nieprzyjemny dla nas i naszego otoczenia zapach. Również samo tworzywo, z którego zrobione jest obuwie może być przyczyną tego dyskomfortu (szczególnie to, które nie zapewnia prawidłowej wentylacji i „oddychania” dla skóry stóp).


A więc:

 

  • Jeżeli masz chory system immunologiczny, lub Twoje stopy miały kontakt z powierzchnią, po której chodziły inne osoby, być może z grzybicą, czy innym schorzeniem, to zakażenie Twoich stóp jest bardzo prawdopodobne. Możesz też stać się nosicielem chorób stóp w swoim domu.
  • Jeżeli dotyczy Cię któryś z wymienionych przypadków, lub wolisz zapobiegać niż leczyć, to nie zwlekaj – zdezynfekuj swoje obuwie już teraz!.


AKADEMIA URODY posiada specjalistyczne urządzenie do dezynfekcji obuwia. Dzięki tej usłudze każda para butów szybko i skutecznie zostanie pozbawiona bakterii i nieprzyjemnego zapachu.. Już po kilku minutach Twoje buty będą jak nowe. Nie zdeformują się i będą pachniały świeżością.

Skuteczność dezynfekcji gwarantowana jest poprzez użycie właściwości antybakteryjnych srebra i ozonu. Poprzez cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia, przedmioty dezynfekowane są we wszystkich trudno dostępnych miejscach. Zaletą dezynfekcji obuwia jest pochłanianie nieprzyjemnych zapachów, zwalczanie w krótkim czasie 650 rodzajów chorobotwórczych bakterii oraz 99,7 % grzybów. Jest ono całkowicie bezpieczne oraz antyalergiczne ponieważ jego działanie nie opiera się na wykorzystywaniu szkodliwych związków chemicznych. Chroni przed gromadzeniem się na obuwiu oraz przedmiotach codziennego użytku szkodliwych bakterii, czy zarodników grzybów.

Czas dezynfekcji to zaledwie kilka  minut. Koszt to 10,00 zł za parę butów.

W okresie letnim (od lipca do końca września) możesz skorzystać z następujących promocji:

  • Oferujemy dezynfekcję jednej pary obuwia przy dowolnym zabiegu podologicznym!
  • Przy dezynfekcji pięciu par obuwia oferujemy dezynfekcję ostatniej (piątej) pary GRATIS!


ZAPRASZAMY!!!